Apartmán U moře, ostrov Vir - Chorvatsko

Ostrov Vir je sice méně známý, menší a poklidný ostrov, ale díky svým přednostem si vytvořil stálou klientelu cestovatelů, kteří se sem rádi vrací. Tento ostrov se totiž vyznačuje tím, že se na něm nenechází žádný hotel ani žádné velké turistické centrum, pouze dva autokempy. Hosté si tak mohou užít klid, krásnou přírodu a ubytování v soukromí rodinných apartmánů. A díky skvělé poloze ostrova i výlety do mnoha zajímavých cílů v jeho okolí. Ostrov je spojen s pevninou mostem, což je velká výhoda jako pro cestu na dovolenou (nemusíte platit trajekt ani na něj čekat), tak pro poznávání okolí. Na pevnině (pár kilometrů od mostu) naleznete starobylé městečko Nin s celou řadou památek. Na výlet se můžete také vydat do nedalekého Zadaru či po stopách Vinnetoua k Plitvickým jezerům.

Náš apartmán je v severní části ostrova, má výhled na moře (v první řadě u moře) a na pláž se dostanete po ujití cca 50 m (mezi apartmánem a pláží je zeleň). Apartmán je dispozičně řešen jako 3+kk s terasou. Ve dvou ložnicích se vyspí 6 osob a 2 osoby mohou spát na přistýlce v obývacím pokoji. V apartmánu je plně vybavená kuchyň. Parkování je u apartmánu.
Naši hosté mají k dispozici po celou dobu pobytu kajak pro 2. 

V apartmánu jsou kromě klimatizace také kamna, takže můžete na ostrov zavítat i v brzkých jarních či pozdních podzimním měsících a užít si klid chorvatské krajiny při sportu či turistice.

Máme volné termíny na letní sezónu 2022!

Ceník 2022 - 2023

Letní prázdniny (cena za týden)

18000 Kč

Letní prázdniny (cena za 14 dní)

34000 Kč

Květen, červen, září (cena za týden)

15000 Kč

Říjen - duben (cena za týden)

12000 Kč

Říjen - duben (cena za noc)

Minimálně 3 noci

2000 Kč

V ceně je povlečení, zavěrečný úklid a kajak k dispozici po celou dobu pobytu.
Pejsci po domluvě za 100,- Kč / noc.