Penzion Star, Doksy u Máchova jezera

Rodinný penzion vhodný pro rodiny s dětmi, sportovce, skupiny, prostě pro všechny, kdo chce prožít pohodovou dovolenou u Máchova jezera. Penzion se nachází 15 min procházkou od hlavní pláže.

Ubytování - v penzionu Star naleznete 8 pokojů. Všechny pokoje mají nově vlastní sociální zařízení. Protože jsme historická budova (jako penzion fungující od roku 1930), pokoje jsou opravdu rozdílné, rozhodla jsme se udělat ceny za pokoj / noc se snídaní a Vám poskytnout fotografie a přesný popis pokoje. Již při rezervaci tedy víte, jaký pokoj budete mít. Přehled pokojů a cen najdete zde. 

Stravování - nově pro Vás otevíráme Hozy Bistro... místo kde se dobře najíte a napijete po celý den. Bistro je součástí penzionu, podáváme zde vynikající snídaně formou bufetu, vaříme obědy, po celý den si můžete dát zákusky, dortíky, toasty a nebo si objednat večeře. Součástí bistra je také nový dětský koutek a terasa s dětským hřištěm.

Parkování - před penzionem máme 5 parkovacích míst, ostatní hosté parkují na veřejných parkovacích místech zdarma (200 m od penzionu). Parkovací místa nerezervujeme.

V penzionu není možné se ubytovat s pejsky.