Penzion Star, Doksy u Máchova jezera

Rodinný penzion vhodný pro rodiny s dětmi, sportovce, skupiny, prostě pro všechny, kdo chce prožít pohodovou dovolenou u Máchova jezera. Penzion se nachází 15 min procházkou od hlavní pláže.

Ubytování - v penzionu Star naleznete 9 pokojů. Všechny pokoje mají nově vlastní sociální zařízení. Protože jsme historická budova (jako penzion fungující od roku 1930), pokoje jsou opravdu rozdílné, rozhodla jsme se udělat ceny za pokoj / noc se snídaní a Vám poskytnout fotografie a přesný popis pokoje. Již při rezervaci tedy víte, jaký pokoj budete mít. Přehled pokojů a cen najdete zde. Nově se penzionu pronajímá také jako celek!

Další prostory - v penzionu dále najdete jídelnu s barem a prostornou klubovnu s dětským koutkem. V klubovně je také malý kuchyňský kout - lednice, rychlovarná konvice a mikrovlnná trouba. Před penzionem terasu, dětské hřiště a stolní tenis.

Stravování - pro naše hosty denně chystáme chutné snídaně. Večeře se podávají formou rautu a musí se rezervovat předem. Každý den je také otevřený bar s nápoji a drobným občerstvením.

Parkování - před penzionem máme 5 parkovacích míst, ostatní hosté parkují na veřejných parkovacích místech zdarma (200 m od penzionu). Parkovací místa nerezervujeme.

V penzionu není možné se ubytovat s pejsky.