Apartmán U moře, ostrov Vir, Chorvatsko

Apartmán se nachází v klidné části ostrova Vir, 100 m od pláže (mezi apartmánem a pláží je zeleň). Z prosklené terasy je krásný výhled na moře a pohoří Velebit.

Apartmán je 3+kk s prosklenou terasou, jeho celková plocha je 70 m2. V apartmánu jsou 2 ložnice (dvou a čtyřlůžková), kuchyň s obývacím pokojem, ve kterém je rozkládací gauč, kde se vyspí 2 osoby. Celková kapacita je tedy až 8 osob. V apartmánu je koupelna se sprchovým koutem a toaleta. V obývacím pokoji jsou kromě klimatizace také kamna na tuhá paliva, proto je apartmán možný užívat po celý rok. A věřte, že jet na Vir mimo sezónu je úžasné....

Ostrov Vir je jeden z ostrovů v zadarském souostroví (oblast Severní Dalmácie). Ostrov je s pevninou spojen mostem (most je zdarma). Ostrov je ideální na procházky i vyjížďky na kole. Můžete se podívat na útesy a písčité pláže na severo-západě ostrova, nebo ke zřícenině hradu Kaštelina. Přes most se dostanete po cyklostezce k městu Nin a k jeho písečným plážím, kde je také léčivé bahno. Kromě historického města Nin můžete navštívit úžasný Zadar s mnoho památkami i atrakcemi. 

Náš apartmán se nachází v klidné části ostrova, ideální místo pro ty, kteří vyhledávají klid a ne přeplněné pláže plné stánků. Ale i ty na Viru jsou a můžete k ním dojet/dojít (pláž Jadro s mnoho restauracemi, obchůdky a vodními atrakcemi se nachází 1,5 km od apartmánu).

Ceník 2024

Letní prázdniny (cena za týden)

22 000 Kč

Letní prázdniny (cena za čtrnáct dní)

40 000 Kč

Červen, září (cena za týden)

19 900 Kč

Červen, září (cena za čtrnáct dní)

35 000 Kč

Ostatní měsíce (cena za noc)

2 500 Kč


Cena je kompletní (konečná) a zahrnuje klimatizaci, spotřebu energie, lůžkoviny, závěrečný úklid a rekreační poplatek.